FOTO/ Skandal në Serbi, deputeti shfaqet duke pirë kokainë, orgji me punonjëse seksi në hotel

FOTO/ Skandal në Serbi, deputeti shfaqet duke pirë kokainë, orgji me punonjëse seksi në hotel

08:05, 02/12/2023
A+ Aa A-

Skandali ka mbërthyer Serbinë në prag të zgjedhejve parlamentare.

Në rrjete sociale po qarkullon një video porno e deputetit Gjorgje Miketiq, deputeti i opozitës i cili shfaqet dukshëm i droguar me kokainë dhe me punonjëse seksi.

Pamjet duken se po regjistrohen nga një person i tretë dhe deputeti është i vetëdijshëm për këtë, pra nuk bëhet fjalë për montim apo xhirime të fshehta.

Përkundrazi, më mirë mund të thuhet se, në bazë të videos, bëhej fjalë  një lloj pornografie të vetëdijshme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco