E frikshme/ Kreu i Listës Serbe puth fotografitë e terroristëve

E frikshme/ Kreu i Listës Serbe puth fotografitë e terroristëve

23:08, 26/09/2023
A+ Aa A-

Tre terroristët e vrarë në Banjskë, u nderuan sot në Mitrovicën e Veriut, në një kohë që është territor i Kosovës.

Qytetarë serbë, nderuan në një vend ku ishin vendosur fotografitë e tyre dhe qirinj, autorët e sulmit ndaj Policisë së Kosovës, ku për pasojë humbi jetën dhe një efektiv, dhe u plagos një tjetër.

Mes të të pranishmëve ishin dhe krerët e Listës Serbe, Goran Rakiç e Igor Simiç.

Goran Rakiç në një moment është përkulur dhe ka puthur fotografinë e një prej terroristëve të vrarë të dielën në Kosovë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco