E rëndë në Greqi, në gjendje të dehur, 61-vjeçari rreh për vdekje nënën 86-vjeçare

E rëndë në Greqi, në gjendje të dehur, 61-vjeçari rreh për vdekje nënën 86-vjeçare

14:28, 29/05/2023
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 61-vjeçar ka rrahur për vdekje nënë e tij 86-vjeçare.

86-vjeçarja ishte e sëmurë dhe për pasojë ka qëndruar në shtrat për të paktën 6 muaj.Mediat greke shkruajnë se 61-vjeçari, i varur nga alkooli, jetonte me nënën e tij.

Ai akuzohet për vrasje nga pakujdesia, sakaq nuk është kërkuar analizë për probleme mendore ndaj autorit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco