Shpërthim në gjykatën e Podgoricës, disa të plagosur

Shpërthim në gjykatën e Podgoricës, disa të plagosur

12:22, 03/03/2023
A+ Aa A-

Disa persona kanë mbetur të plagosur nga shpërthimi i një bombe në ndërtesën e Gjykatës Themelore në Podgoricë.

Kështu njofton gazetari i Radios Evropa e Lirë nga vendi i ngjarjes.

Atje tashmë ndodhen ekipet e policisë dhe emergjencave.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco