Lajmi i fundit

CNN: Dosja shqiptare e McGonigal është më e rëndë se ajo ruse! Nuk raportoi marrëdhëniet sekrete me Ramën

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës

Policia greke tenton të ndalojë mjetin e dyshimtë në Janinë, tre persona hapin zjarr ndaj patrullës

08:52, 30/11/2022
A+ Aa A-

Hapet zjarr ndaj patrullës së policisë greke.

Ngjarja ka ndodhur mbreme ne darke ne fshatin Tzumerka. Policia ka tentuar te ndaloje nje automjet te dyshimte qe levizte pa targa ne zone.

Nga mjeti ku ndodheshin 3 persona eshte hapur zjarr me Kallashnikov disa here. Nuk ka te lënduar.

Policia e Janines dhe Artes prej mbremjes se djeshme ne operacion per kapjen e autoreve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco