Ra nga 4 metra lartësi, vdes polici grek - Baba i tre fëmijëve

Ra nga 4 metra lartësi, vdes polici grek - Baba i tre fëmijëve

21:51, 04/10/2022
A+ Aa A-

Një ngjarje tragjike është shënuar pasditen e së martës në ishullin e Korfuzit në Greqi, me viktimë një polic 47-vjeçar.

Siç raportojnë mediet vendase polici ka rënë nga një lartësi prej katër metrash, pasi ishte duke bërë punime në shtëpinë e tij.

Si rrjedhojë polici me origjinë nga Janina humbi jetën në vend.

Polici fatkeq ishte baba i tre fëmijëve dhe shërbente prej vitesh në Policinë e Korfuzit

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco