Lajmi i fundit

LIVE- SYRI TV/ Pedagogët në protestë tek Universiteti i Tiranës

Shiste kokainë në Mykonos, arrestohet modelja 21 vjeçare, e bija e një politikani maqedonas

Shiste kokainë në Mykonos, arrestohet modelja 21 vjeçare, e bija e një politikani maqedonas

12:07, 08/07/2022
A+ Aa A-

Modelja e njohur si vajza e një politikani në Maqedoninë e Veriut, u arrestua në Mykonos si pjesëmarrëse në një organizatë kriminale që shiste kokainë dhe XTC.

Në rrjetin që “shkatërroi” Policia e Mikonosit, siç zbulon media greke përveç biondes seksi 21-vjeçare, u arrestua edhe kreu i bandës, 34-vjeçari nga Shkupi, si dhe krahu i djathtë i tij një 35-vjeçar.

Gjithashtu u arrestuar me 3.7 gramë kokainë edhe një DJ i njohur libanez nga një familje e pasur, i cili jetonte në Athinë dhe verën e kalonte në Mykonos.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco