Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Hajduti rezolutë për korrupsionin

Selanik/ Biznesmeni i njohur grabitet nën kërcënimin e armës e më pas rrëmbehet

Selanik/ Biznesmeni i njohur grabitet nën kërcënimin e armës e më pas rrëmbehet

15:18, 01/07/2022
A+ Aa A-

Një operacion i madh policor është duke u zhvilluar në Greqi pas një grabitjeje që ndodhi në zonën e Efkarpia-s.

Mediat në vend raportojnë se pronari i një biznesi u grabit nën kërcënimin e armës. Bëhet fjalë për një dyqan artizanal në Selanik.

Sipas informacioneve të para, grabitësit kanë hyrë në dyqanin e zejeve dhe për të mos u ndjekur kanë rrëmbyer pronarin e biznesit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco