Lajmi i fundit

LIVE SYRI TV/ Kryetari i PD Sali Berisha, bashkëbisedim online me shqiptarët e diasporës

215 policë blindojnë lagjen, operacion i madh në Athinë

215 policë blindojnë lagjen, operacion i madh në Athinë

13:03, 16/05/2022
A+ Aa A-

GREQI – Një operacion i madh po zhvillohet nga policia greke në qendër të Athinës.

Konkretisht ky aksion po kryhet rreth rrugës Agiou Konstantinou, për t’u marrë me të ashtuquajturin “krimi i vogël”.

Në operacion janë përfshirë më shumë se 215 oficerë policie nga Shërbime të ndryshme të policisë, me synimin për të luftuar emigracionin e paligjshëm, trafikun e drogës dhe trafikun për vjedhje.

Ende nuk dihen detajet dhe numri i të arrestuarve nga ky operacion. /abcnews.al/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco