Tragjedi në një familje greke, vëllai vret motrën dhe më pas vetëvritet, arsyeja

Tragjedi në një familje greke, vëllai vret motrën dhe më pas vetëvritet, arsyeja

10:39, 07/12/2021
A+ Aa A-

Një tragjedi ka ndodhur në një familje në Greqi në rrugën e Olympias.

Vëllai 34-vjeçar ka vrarë motrën dhe më pas ka kryer vetëvrasje.

Ata jetonin bashkë me nënën e tyre, e cila e kishte ndërruar jetë kohët e fundit.

Pas vdekjes së saj mes dy të rinjve kishin nisur konflikte të vazhdueshme si pasojë e gjendjes së rënduar psikologjike.

Ata kishin edhe një vëlla tjetër i cili ka gjetur trupat e pajetë të dy viktimave në banesë.

Pamje nga vendi i ngjarjes:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco