VIDEO/ Shoferi lë pa ngritur frenat e dorës, kamioni merr para 15 makina të parkuara

VIDEO/ Shoferi lë pa ngritur frenat e dorës, kamioni merr para 15 makina të parkuara

23:02, 03/12/2021
A+ Aa A-

Një shofer në Turqi po qëndronte në anë të rrugës për të shkarkuar materialet në vendin e tij të punës, ndaloi kamionin dhe doli prej tij duke harruar frenat e dorës.

Kamioni u zhvendos nga vendi ku ishte ndaluar duke ecur për disa metra ndërsa qytetarët kanë vrapuar të tmerruar. Kamioni ka marrë para disa 15 automjete të parkuara në fund të rrugës.

I gjithë momenti është fokusuar nga kamerat e sigurisë te bizneset në zonën ku ndodhi ngjarja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco