Lajmi i fundit

LIVE- SYRI TV/ Pedagogët në protestë tek Universiteti i Tiranës

Greqi/ 2665 raste të reja dhe 27 viktima nga Covid

Greqi/ 2665 raste të reja dhe 27 viktima nga Covid

16:47, 15/10/2021
A+ Aa A-

Në 24 orët e fundit, Greqia ka regjistruar 2,665 raste te reja me Covid-19.

Lajmi i mirë është se numri i viktimave është ulur ku 27 qytetarë nuk e kanë fituar betejë me virusin.

Që nga fillimi i pandemisë 689.896 qytetarë janë infektuar me Covid-19 dhe 15,317 vdekje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco