Lajmi i fundit

LIVE- SYRI TV/ Pedagogët në protestë tek Universiteti i Tiranës

Moti i keq në Greqi/Autobusi ‘gëlltitet’ nga gropa në mes të rrugës

Moti i keq në Greqi/Autobusi ‘gëlltitet’ nga gropa në mes të rrugës

10:20, 15/10/2021
A+ Aa A-

Moti i keq me stuhi dhe reshje të dendura shiu ka goditur të gjithë rajonin.

Një nga shtetet më të prekura është Greqia, pasi shumë rrugë dhe shtëpi janë përmbytur.

Nga Selaniku vijojnë imazhe të pabesueshme.

Si pasojë e stuhisë “Ballos” është çarë rruga dhe është hapur një gropë brenda së cilës ka përfunduar një autobus.

Mediat greke shkruajnë se gjithçka ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme, por fatmirësisht nuk ka të lënduar. Stuhia vazhdon në Greqi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco