VIDEO/ Alarm për bombë në gjykatën e Selanikut

VIDEO/ Alarm për bombë në gjykatën e Selanikut

10:13, 27/09/2021
A+ Aa A-

Gjykata e Selanikut në Greqi është  evakuuar  pas një telefonate paralajmëruese  për një bombë.

Thirrja u bë pak para orës 9 të mëngjesit në numrin tre-shifror të urgjencës, 112. Forcat e policisë janë në vendngjarje dhe po kontrollojnë ambientet.

Rruga 26 Tetori, para Gjykatave, është e mbyllur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco