Humbi jetën në aksident! Flet babai i reperit grek: E di çfarë ka ndodhur atë natë, por se them dot... 

Humbi jetën në aksident! Flet babai i reperit grek: E di çfarë ka ndodhur atë natë, por se them dot... 

12:38, 26/09/2021
A+ Aa A-

Dimitris Anastasopulos, babai i Mad Clip, i cili humbi jetën në një aksident të ndodhur më 2 shtator ka bërë me dije se di si ka ndodhur gjithçka por nuk e thotë dot publikisht. Mediat greke shkruajnë se ai është shprehur se nuk ka asnjë njoftim apo sqarim nga Policia, por ka zbuluar vetë se çfarë ka ndodhur me të birin natën që ai humbi jetën. 

“Nuk jam njoftuar nga policia, edhe pse e kam bërë denoncimin. Nuk kam përgjigje. Unë e di çfarë ndodhi natën e vdekjes, por nuk mund ta them tani. Unë e kuptoj, por nuk mund ta them tani,”-tha ai. 

Hetimi i ekspertëve ka zbuluar se natën e aksidentit kishte ujë në tre vende të rrugës, vetëm disa metra nga vendi i ku dhe u përplas makina. Kjo do të thotë që gomat e Porsche për disa sekonda, por shumë kritike, humbën efikasitetin e tyre, megjithatë “autopsia” tregoi të kundërtën. Çka dhe hedh dyshime mbi çfarë mund ta ketë shkaktuar vdekjen e të riut. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco