FOTO/ Makina hyn në dhomën e pritjes në Serbi

FOTO/ Makina hyn në dhomën e pritjes në Serbi

12:36, 26/09/2021
A+ Aa A-

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Xhurxhevë të Serbisë, që për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar në njerëz.

Mirëpo, mënyra si u zhvillua aksidenti ka qenë i pazakontë. Shoferi i automjetit tip “Alfa Romeo” përfundoi në dhomën e pritjes së një shtëpie.

Automjeti hyri në dhomë të pritjes dhe shkatërroi edhe mobiljet.

Policia serbe ka njoftuar se në lidhje me këtë incident, ka pasur vetëm dëme materiale, jo në njerëz.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco