VIDEO/ ‘Digjet’ Athina, aparati regjistron 55 gradë celcius

VIDEO/ ‘Digjet’ Athina, aparati regjistron 55 gradë celcius

20:05, 01/08/2021
A+ Aa A-

Temperaturat e larta kanë përfshirë rajonin, ku sot kanë arritur vlerat maksimale.

Mediat greke kanë publikuar video me dron, ku me aparat janë matur temperaturat në vend.

Sipas asaj që shkruajnë mediat helene, vlerat më të larta janë regjistruar në asfalt dhe në çatitë e ndërtesave.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco