Lajmi i fundit

‘Po ktheheshin nga…’, detaje të reja nga plagosja me armë e dy të rinjve

Greqi/ Mbi 3 mijë të infektuar dhe 8 viktima nga Covid

Greqi/ Mbi 3 mijë të infektuar dhe 8 viktima nga Covid

17:48, 27/07/2021
A+ Aa A-

Autoritetet shëndetësore njoftojnë se janë konfirmuar të infektuar me Covid 3 593 raste të reja dhe kanë humbu jetën 8 persona.

Ndërkohë vijojnë të jenë të shtruar në spital 142 pacientë në gjendje të rëndë.

Që nga fillimi i pandemisë, numri i përgjithshëm i rasteve është 482,145, ndërsa janë regjistruar 12,911 vdekje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco