Ky është DJ që vdiq nga goditja elektrike, tronditen miqtë dhe të afërmit e tij

Ky është DJ që vdiq nga goditja elektrike, tronditen miqtë dhe të afërmit e tij

12:10, 21/07/2021
A+ Aa A-

Komuniteti i DJ në Greqi ka mbetur i shokuar pas vdekjes së papritur të Antonis Karagounis.

Karagounis vdiq në një lokal  në qendër të Selanikut, pas një goditje elektrike, për shkak të një rrjedhjeje në pak sekonda pa mundur askush ta ndihmonte.

Janë me dhjetëra mesazhe nga miq dhe të njohur që shkruajnë në rrjetet sociale me mesazhe ngushëllimi për vdekjen e parakohshme të DJ Antonio.

 "Faleminderit për gjithçka. Gjithmone ne zemrat tona. Udhëtim të mbarë ”, ka shkruar një nga fansat e tij në Instagram .
 
DJ thuhet se e kishte marrë goditjen ndërsa përpiqej të ndryshonte një mikser dhe të ndihmonte një koleg. 

Ata që ishin në lokal në atë kohë vrapuan shpejt  tek ai për ndihmë por ai ishte i pafat, kishte humbur ndjenjat.

 Ambulanca mbërriti në vendin e ngjarjes e transportoi në spital, ku u shpall i vdekur.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco