Përdhunojnë në grup një vajzë më problemet të shëndetit mendor, 25 vjeçarja në muajin e tretë të shtatzënisë

Përdhunojnë në grup një vajzë më problemet të shëndetit mendor, 25 vjeçarja në muajin e tretë të shtatzënisë

17:28, 23/06/2021
A+ Aa A-

Tre burra me origjinë pakistaneze u arrestuan nga Policia Greke. për  përdhunimin e një gruaje 25-vjeçare, e cila ishte rrëmbyer nga zona e Omonias, ndërsa kërkohet një bashkëpunëtor me origjinë afgane.

Sipas mediave greke, autorët e transportuan viktimën me taksi në një apartament nëntokësor në Agios Panteleimon, ku e dhunuan atë në grup .

Sipas policisë vajza vuan nga probleme të shëndetit mendor dhe se ajo tani është në muajin e tretë të shtatzënisë.

Tre prej dhunuesve, të moshës 19, 21 dhe 27 vjeç , u arrestuan nga OPKE, ndërsa i katërti i grupit është në kërkim.

 

 

 

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco