Mbyti gruan, ja burgu ku do izolohet burri vrasës

Mbyti gruan, ja burgu ku do izolohet burri vrasës

19:28, 22/06/2021
A+ Aa A-

Gjykata në Greqi ka lënë në burg pilotin 33-vjeçar Babis Anagnostopulos . Kjo pasi ai ka mbytur, bashkëshorten 20-vjeçare, Caroline Crouch.

Bëhet me dije se Babis ka pranuar krimin dhe tashmë do të dërgohet në burgun e Korydhalos.  

Anagnostopulos përsëriti edhe një herë që është shumë i penduar për atë që bëri dhe se kërkon falje.

Piloti tha se kërkon falje, duke shtuar se ka shkatërruar dy familje, por edhe të ardhmen e vajzës së tij, Lidia.

Ai kërkoi që në çështje të përfshihen prova që ai nuk e planifikoi vrasjen e 11 majit në Glyka Nera.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Hqr22/06/2021 19:36

Po na plasi k.... se ku do bej burgun ai.

Shto koment

Denonco