Maqedoni e Veriut/ 1 viktimë dhe vetëm 4 infektime me Covid-19

Maqedoni e Veriut/ 1 viktimë dhe vetëm 4 infektime me Covid-19

16:31, 19/06/2021
A+ Aa A-

Në Maqedoninë e Veriut janë kryer 3074 teste nga të cilat vetëm katër persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit.

Ndërkohë, sipas autoriteteve, një pacient nuk e ka fituar dot betejën me koronavirusin.

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik (ISHP) njoftoi edhe për 68 pacientë të shëruar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco