Glyka Nera: heshtja e vdekjes së dytë në shtëpinë e pilotit - 'Gjithçka që mund të dëgjohet janë të qarat e foshnjës'

Glyka Nera: heshtja e vdekjes së dytë në shtëpinë e pilotit - 'Gjithçka që mund të dëgjohet janë të qarat e foshnjës'

10:20, 19/06/2021
A+ Aa A-

Lidia e vogël është në shtëpinë e nënës së pilotit 32-vjeçar të arrestuar tashmë, në shtëpinë e tij atërore në Agia Paraskevi, ku ka heshtje absolute

E gjithë Greqia është tronditur duke parë zhvillimet e fundit mbi vrasjen e Caroline nga bashkëshorti i saj, të cilit iu dha një ndjesë për të kërkuar falje deri të martën në mëngjes.

Tani, të gjithë sytë janë drejtuar tek foshnja njëvjeçare dhe çfarë do të bëhet me kujdestarinë e saj.

Gojët janë të mbyllura, dyert janë të mbyllura dhe familja është mbyllur në shtëpi që nga e enjtja mbrëma, pasi familja ka përgjegjësi deri tek më e vogla, për fatin e foshnjës.

Sipas dëshmive, gjithçka që dëgjohej prej andej ishte e qara e saj. "Fëmija mund të dëgjohet duke qarë, ashtu si dhe nëna e pilotit 32-vjeçar", transmeton MEGA.

Ndërkohë, vëllai i 32-vjeçarit ndodhet në familjen e Caroline për t'i ngushëshuluar. Një mik i tyre tregoi se "vëllai i tij është në shok, nuk mund ta besojë, ai është akoma në Alonissos. Po t'i njihnit prindërit  e tij, ata janë shenjtorë, të arsimuar, nuk e di se si do ta menaxhojnë këtë. Kanë bërë gjithçka për fëmijët e tyre, për Babis dhe Fotis.”/ar.sh/SYRI.NET

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco