Lajmi i fundit

Bardhi: Një tjetër burgaxhi i Edi Ramës do të largohet nga qeverisja

VIDEO/ Një plumb në kraharor e dy në kokë, dalin pamjet e ekzekutimit të ish-boksierit grek

VIDEO/ Një plumb në kraharor e dy në kokë, dalin pamjet e ekzekutimit të ish-boksierit grek

15:28, 16/05/2021
A+ Aa A-

Kamerat e sigurisë në zonë kanë filmuar momentin e ekzekutimit të ish-boksierit 58-vjeçar në Greqi. Pamjet, e publikuara nga Mega Tv tregojnë momentin kur 58-vjeçari rrëzohet i vdekur pasi ekzekutuesit qëlluan drejt tij në Metamorfosi, sipas njoftimeve.

Vrasja ndodhi pak pas orës 22.30 kur ish-boksieri sapo kishte arritur para një dyqani dhe po zbriste nga motori. Me pas, nga krahu i kundërt u afrua një motor tjetër. Pasagjeri nxori një armë dhe e qëlloi të paktën tre herë, një herë në kraharor dhe dy herë në kokë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco