Tronditëse/ Babai vret me armë gjahu djalin e tij

Tronditëse/ Babai vret me armë gjahu djalin e tij

12:25, 19/04/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Koropi, të Greqisë, mëngjesin e ditës së sotme.

Mediat greke shkruajnë se një baba ka vrarë me armë gjahu djalin e tij.

74-vjeçari e ka qëlluar me armë në bark djalin e tij 48-vjeçar duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Autori i ngjarjes së rëndë është arrestuar dhe është shoqëruar në Komisariat, ndërsa grupi hetimor është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco