VIDEO/ Tërmeti në Greqi, shihni si tundet gazetari në studio

VIDEO/ Tërmeti në Greqi, shihni si tundet gazetari në studio

20:50, 04/03/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjen e sotme, një tjetër tërmet i fuqishëm 5.9 i shkallës rihter ka tronditur Greqinë.

Pamje të frikshme kanë mbërritur në redaksinë e Syri.net, ku gazetari i cili po moderonte emisionin live, fillon të dridhet dhe mos të ndaloi.

Gjithashtu qytetarët kanë dalë nga shtëpitë e tyre nga frika e ndonjë tjetër lëkundjeje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco