VIDEO/ Pamje tronditëse, prifti grek ngacmon seksualisht në rrugë djalin e ri

VIDEO/ Pamje tronditëse, prifti grek ngacmon seksualisht në rrugë djalin e ri

19:36, 22/02/2021
A+ Aa A-

Media greke ka publikuar një video tronditëse në të cilën shfaqet një prift i cili ngacmon seksualisht një djalë të ri.

Pamjet janë regjistruar në një nga rrugicat e zones së njohur si Plaka në Athinë, në mes të ditës.

Media greke shprehet se djali i ri me shumë mundësi mund të jetë me origjinë arabe.

Në video duket edhe një kalimtar i rastit, gjë që ka bërë që prifti të ndalojë së kryeri veprime të turpshme.

Pas largimit të kalimtarit, prifti largohet dhe i riu e ndjek nga pas.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco