Ulen shifrat në Greqi/ 19 viktima dhe 320 raste të reja me Covid

Ulen shifrat në Greqi/ 19 viktima dhe 320 raste të reja me Covid

19:21, 18/01/2021
A+ Aa A-

Në 24 orët e fundit, Greqia ka regjistruar 19 viktima dhe 320 raste të reja me Covid.

Në krahasim me një ditë më parë, vendi fqinj ka shënuar më pak viktima, por më shumë raste.

Gjithsesi në këtë vit duket një trend rënës i shifrave në Greqi ashtu si në disa vende të Ballkanit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco