Maqedoni/ 32 të vdekur dhe 820 raste me COVID në 24 orët e fundit

Maqedoni/ 32 të vdekur dhe 820 raste me COVID në 24 orët e fundit

20:22, 29/11/2020
A+ Aa A-

Në 24 orët e fundit janë kryer 2 019 teste dhe prej tyre 820 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, ose 41 për qind e testeve të kryera.

Po ashtu në 24 orët e fundit kanë e jetën edhe 32 pacientë, ndërsa janë shëruar 895 persona.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco