VIDEO/ Tërmeti në Turqi, ulërima njerëzish e pallate të shembur

VIDEO/ Tërmeti në Turqi, ulërima njerëzish e pallate të shembur

13:49, 30/10/2020
A+ Aa A-

Pamje të frikshme vijnë nga Izmiri dhe në qytetet e tjera që janë prekur nga tërmeti prej më shumë se 6.6  ballësh.

Shembjet janë të shumta dhe pritet që edhe numri i viktimave të jetë i lartë.

Deri më tani nuk ka raportime, por pallatet e shembura janë të shumta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco