Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë godet vendin fqinj

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë godet vendin fqinj

10:53, 18/10/2020
A+ Aa A-

Një tërmet i fortë ka goditur gjate ditës së sotme Greqinë.

Tërmeti me magnitudë 4.5 kishte thellësinë 15 km dhe është ndjerë nga banorët e zonës në Larisa.

Nuk dihet ende nëse ka pasur dëme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco