VIDEO/ Moti i keq, pamje të frikshme vijnë nga Greqia

VIDEO/ Moti i keq, pamje të frikshme vijnë nga Greqia

18:04, 19/09/2020

Erëra të forta të shoqëruar me reshje shiu kanë goditur Hydrën.

Shirat e mëdha në orët e para të mëngjesit i kthyen rrugicat dhe portin, në një liqen.

Banorët kanë filmuar situatën me celularët e tyre dhe nuk mund të fshihnin habinë e tyre për atë që po ndodhte.

Shirat e shumtë dhe intensiteti i erërave i kanë frikësuar banorët vendas.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco