Atentatorët të veshur si policë, qëllohet çifti, vdes gruaja

Atentatorët të veshur si policë, qëllohet çifti, vdes gruaja

16:22, 09/06/2020

Një ngjarje e rëndë u regjistrua këtë pasdite në Greqi në Zakynthos.

Një çift u qëllua me armë zjarri nga dy persona të tjerë në zonën e Agios Sostis.

Si pasojë e plumbave, një grua mbeti e vdekur në vend ndërsa bashkëshorti është i plagosur.

Policia dhe ambulanca mbërritën menjëherë në vendngjarje si dhe shoqëruan në spital të plagosurin.

Sipas të dhënave paraprake të publikuara nga mediet greke, 2 atentatorët ishin të veshur si policë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco