Greqi, një gjysh bëhet viktima e 174-t e koronavirusit

Greqi, një gjysh bëhet viktima e 174-t e koronavirusit

12:32, 28/05/2020
A+ Aa A-

Një pacient tjetër vdiq nga Covid-19 në Greqi të mërkurën në mbrëmje, duke e bërë atë viktimën e 144 të pandemisë, sipas raporteve të mediave.

Burri 79 vjeçar ishte intubuar në njësinë e kujdesit intensiv të Spitalit Attikon në Athinë dhe kishte sëmundje të tjera.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco