Greqia rihap kafenetë dhe nis lundrimin në ishuj

Greqia rihap kafenetë dhe nis lundrimin në ishuj

10:00, 26/05/2020
A+ Aa A-

Në foto, një punonjëse e lokalit qëndron jashtë, ndërsa njerëzit pinë kafe në Monastiraki të Athinës, të hënën.

Greqia rinisi shërbimin e rregullt të trageteve të hënën në ishujt e saj dhe kafenetë e restorantet gjithashtu u hapën sërish pasi vendi përshpejtoi përpjekjet për të shpëtuar sezonin e tij të turizmit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco