7 viktima në 24 orë/ Serbia konfirmon 58 të vdekur dhe 2200 të infektuar në total

7 viktima në 24 orë/ Serbia konfirmon 58 të vdekur dhe 2200 të infektuar në total

18:07, 06/04/2020

Deri në këto momente, në Serbi janë regjistruar 2 200 persona të infektuar me koronavirus, ku nga këta, 292 persona janë infektuar me Covid-19 në orët e fundit.  

Gjirhashtu në 24 orët e fundit, janë shënuar shtatë vetë të vdekur nga koronavirusi.  

Serbia regjistron deri tani 58 të vdekur nga koronavirusi.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco