VIDEO/ Tërmeti ‘shkund’ studion e emisionit ‘live’, të ftuarit ..... shikoni pamjet

VIDEO/ Tërmeti ‘shkund’ studion e emisionit ‘live’, të ftuarit ..... shikoni pamjet

08:48, 25/01/2020

Turqia u godit mbrëmë nga një tërmet i fuqishëm, si pasojë e të cilit së paku 20 persona kanë humbur jetën dhe mbi një mijë të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Video të shumta janë duke u shpërndarë online pas tërmetit 6.8 Rihter që goditi Turqinë mbrëmjen e së premtes.

Pamjet vijnë gjatë një koncerti që po transmetohej drejtpërdrejt në median turke TRT 2. Në momentin e lëkundjeve një heshtje ka përfshirë studion dhe prezantuesi iu kërkon spektatorëve që të qëndrojnë pa lëvizur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco