Tërmeti i fortë nxjerr njerëzit në rrugë në Turqi, por shihni ç'bën ky burrë

Tërmeti i fortë nxjerr njerëzit në rrugë në Turqi, por shihni ç'bën ky burrë

19:57, 24/01/2020

Tërmeti I fuqishëm, që goditi Turqinë para pak minutash, ka krijuar panik në shumë qytete duke bërë që banorët të lenë banesat e tyre.

Por ka patur edhe nga ata që kanë zgjedhur të rrinë në shtëpi dhe gjatë gjithë kohës të lëkundjeve ti luten Zotit.

Deri tani nuk raportohet për viktima, ndërsa grupet e shpëtimit kanë zbarkuar në zonat më pranë epiqendrës.

https://video.syri.net/upload/videos/2020/01/Fb6cQsh95Kb8bcQ2yza2_24_ace72bb071ff275752fbc4bcb39a61c6_video_240p_converted.mp4

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco