Probleme me zemrën, Vuçiç shtrohet urgjentisht në një spital ushtarak

Probleme me zemrën, Vuçiç shtrohet urgjentisht në një spital ushtarak

09:41, 16/11/2019

Zyra e presidenti serb, Aleksandër Vucicc, ka konfirmuar lajmin që u përhap fillimisht ‘sipas burimeve’, se presidenti i Serbisë ka pasur probleme me zemrën dhe është shtruar urgjentisht në një spital ushtarak.

Gjithashtu një zyrtar qeveritar që foli në kushte anonimiteti, i ka pohuar agjencisë së madhe të lajmeve ‘Reuters’ të shtunën se ‘gjendja e presidentit, tani është e qëndrueshme’.

Aleksandër Vuçiç, 49-vjeç, u shtrua në një spital ushtarak në Beograd për shkak të problemeve kardiovaskulare të Premten, thuhet në një deklaratë nga zyra e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz16/11/2019 15:10

Ishalla po e merr me vete ky kryepalla jon, se ky mutacaku jon ka koh qe e ka mor rrugen e mutit, osht bo si plaku Mere, ja ka shkatarru kokaina gjith qelizat e trupit se ato te trunit i kan pjerdh qysh kur e perdhonoi Mehmeti ne 8 vjeçare ke rifuxho shkolles!

Daj Jaku16/11/2019 14:42

Po u vjen ngordhja këtyre zullapëve të topshportës.

Shto koment

Denonco