Gjuetari qëllohet për vdekje nga kolegu i tij

Gjuetari qëllohet për vdekje nga kolegu i tij

09:59, 05/11/2019

Një person tridhjetë e një vjeç nga fshati Bogorodicë vdiq gjatë një gjuetie në malin Kozhuf.

Ngjarja ka ndodhur në Maqedoninë e Veriut.

MPB-ja njofton se 31-vjeçari ishte goditur nga një plumb nga B.GJ (52 vjeç) nga Gjevgjelia dhe vdiq në vendin e ngjarjes, përcjell TS.

Vdekjen e ka konstatuar mjeku nga Qendra e Urgjencës Mjekësore në Gjevgjeli.

“B. GJ. është ndaluar në stacionin policor, dhe me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar për obduksion ”, theksoi policia.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco