VIDEO/ Flakët rrethojnë vendpushimin bregdetar

VIDEO/ Flakët rrethojnë vendpushimin bregdetar

09:19, 15/09/2019
A+ Aa A-

Loutraki, vendpushimi bregdetar në Gjirin e Korintit në Greqi po përballet me një valë zjarresh të cilat kanë shpërthyer që prej pasdites së të shtunës, 14 shtator.

Zjarrfikësit kanë luftuar gjatë gjithë natës me flakët dhe operacioni për shuarjen e zjarrit pritet të vazhdojë edhe gjatë kësaj të diele.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco