VIDEO/ Shpërthime të fuqishme, zjarri përfshin magazinat

VIDEO/ Shpërthime të fuqishme, zjarri përfshin magazinat

20:14, 11/09/2019

Dy shpërthime të fuqishme zjarri kanë ndodhur në lagjen 'Kozle' të Shkupit.

Sipas banorëve të zonës, zjarri ka shpërhtyer në disa magazina të vjetra, ndërsa dyshohet se shkak i shpërthimit kanë qënë bombulat e gazit, duke e përfshirë vendin nga flakët.

Zjarrëfikëset kanë ndërhyrë menjëherë dhe thonë se nuk ka rrezik për përhapje të zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco