Kalimtari zbulon një kufomë në bregdet, dyshime e para

Kalimtari zbulon një kufomë në bregdet, dyshime e para

17:59, 07/04/2019

Një kufome ende e paidentifikuar u zbulua të shtunën pasdite në plazhin Afandou në Rodos, duke shkaktuar keshtu një alarm për autoritetet lokale.

Siç thotë rodiaki.gr, kufoma ishte pothusjse e dekompozuar dhe u zbulua nga nje kalimtar i rastit i cili informoi Autoritetin e Portit dhe Policinë.

Megjithatë, sipas policise, nuk ka pasur zhdukje në këtë zonë. Disa njerëz mendojnë se i vdekuri mund te jete ndonje emigrant. Hetimet për të zbardhur rastin janë marrë nga Autoriteti Qendror Portual i Rodosit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco