Pamje të rënda +16/ Nënkryetarin e komunës e pret burgu! Publikohet foto  ku përdhu*non të miturën

Pamje të rënda +16/ Nënkryetarin e komunës e pret burgu! Publikohet foto ku përdhu*non të miturën

22:33, 07/02/2019

Nënkryetarin e Komunës së Boro’s në Serbi, e pret burgu. Kjo pasi që autoritetet serbe kanë ngritur një padi ndaj tij nën dyshimet për ngacmime seksuale të rënda.

Ngjarja kishte marrë vëmendjen e publikut kur në rrjetet sociale në ‘facebook’, ishin publikuar disa fotografi ku shihej se si zyrtari i kësaj komune puthej dhe përqafohej me pasion me një të mitur 15 vjeçare, shkruan ‘novosti’.

Nënkryetari i kësaj komune është 60 vjeç, dhe për këtë rast ka dhënë edhe dëshminë e tij para Prokurorisë në Serbi.

Ai ka thënë se ato fotografi janë realizuar me vetë dëshirë dhe pa ndonjë forcë.

Megjithatë në telefonat e konfiskuar nga policia, ishte parë se të dy kishin kërkuar faqe me përmbajtje pornografike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco