Tragjedia, I vdes i biri, një orë më vonë edhe babai, nga dhimbja

Tragjedia, I vdes i biri, një orë më vonë edhe babai, nga dhimbja

14:01, 23/01/2019

Një fatkeqësi familjare ka ndodhur në Shkup, ku brenda natës kanë ndërruar jetë babë e bir.

Mbrëmjen e të martës klubi i hendbollit Rinia nga Shkupi mbeti pa njërin prej hendbollistëve më të dalluar, pasi nga jeta u nda Arsim Idrizi.

Por ky lajm nuk është i fundit i hidhur në familjen Idrizi, pasi vetëm një orë pasi Arsimi ndërroi jetë, në pamundësi për ta përballuar humbjen e të birit, pas një sulmi në zemër ka ndërruar jetë edhe babai i Arsimit.

Arsimi vdiq në moshën 35 vjeçare për shkak se nuk arriti t’i përballojë sëmundjes së rëndë dhe të pashërueshme që kishte kohën e fundit.

Varrimi i të ndjerëve bëhet sot pas namazit të Iqindis./Alsat.M/

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco