VIDEO/ Pamjet e rënda, ja si kryhet vrasja makabre ne Beograd

VIDEO/ Pamjet e rënda, ja si kryhet vrasja makabre ne Beograd

22:25, 05/01/2019

Një vrasje e rëndë ka ndodhur në Beograd. Ky qytet dhe e tërë Serbia po kalon një përiudhë të rritjes së krimit dhe kriminalitetit në përgjithësi.

Kamerat e sigurisë në rrugën “Rajko” e kanë kapur momentin e likuidimit të Nebojsha Markoviqit (37), dhëndërit të pjesëtarit të grupit kriminal serbe, “Pink Panter”, Aleksandar Sh.

Në video shihet se si Markoviqi derisa e palos karrocën e fëmijëve para veturës dhe përballë ndërtesës ku ka jetuar, në mes të rrugës ndalon një veturë e bardhë.

Një burrë me xhup të bardhë dhe me një çantë në dorë i afrohet Markoviqit, nxjerrë revolën dhe shtie në të disa herë.

Markoviq bie i vdekur, kurse vrasësi kthehet në veturë dhe largohet nga vendi i ngjarjes.

Markoviq është goditur disa herë në kokë dhe gjoks.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco