VIDEO/ Publikohen pamjet pas arrestimit të kryetarit të komunës dhe familjarëve të tij

VIDEO/ Publikohen pamjet pas arrestimit të kryetarit të komunës dhe familjarëve të tij

13:26, 11/07/2018

I akuzuar për trafik të cigareve është vënë në pranga kreu i komunës.

Ndërkohë që Policia e Maqedonisë ka publikuar pamje pas arrestimit të kryetarit të Komunës së Novo Sellës, i cili u vu nën pranga gjatë ditës së djeshme.

Boro Stojçev mbrëmjen e djeshme u arrestua nën dyshime për kontrabandë me cigare.

Stojçev është ndaluar së bashku me gruan, djalin e tij dhe një bashkëpunëtor tjetër, ndërsa sipas disa mediave, arrestimi i tij është shoqëruar edhe me të shtëna armësh.

Me poshtë kemi Videon nga aksioni policor ku u arrestua kryetar i Komunës Novo Sellë, Boro Stojçev

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment