Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

08:38, 16/05/2018

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, por do të ketë edhe vranësira të pakta. Gjatë pasdites mund të ketë reshje lokale shiu dhe vetëtima në rajonet e skajshme juglindore.

Pritet që të fryj erë e dobët, kryesisht në drejtimin perëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 9°C e deri më 15°C, kurse ajo ditore do të lëvizë nga 20°C e deri më 27°C.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment