Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

08:53, 16/04/2018

Sot pritet që moti të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me mundësi për reshje të shiut në fund të ditës.
Pritet që të fryjë erë e lehtë në drejtimin juglindor.

Temperatura do të lëvizë nga 13 gradë celsius deri më 22 gradë.

Edhe nesër e martë do të mbuisundojë mot i ndryshueshëm dhe pak më i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment