Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

08:33, 13/03/2018

Moti sot në Maqedoni pritet të jetë me diell, por edhe me vrënësira mesatare, ndërsa në perëndimin e skajshëm, si edhe lindjen e skajshmje, vrënësirat do të jenë më të theksuara, ku pritet të ketë edhe të reshura të shiut dhe bubullima.

Do të fryj erë mesatare në drejtimin perëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 3°C e deri më 7°C, kurse ajo ditore do të lëvizë nga 5°C e deri më 19°C

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment